Když obloha není limitem pro Vaše firemní akce.

Od malých firem po korporáty.

Představte si, že se Vaše firemní akce odehrává ve výšce, uprostřed města s úchvatným výhledem a exkluzivním gastronomickým zážitkem. Vaši kolegové a obchodní partneři se ocitnou na nezapomenutelném místě. To je Dinner in the Sky.

Privátní stoly (lety) v termínech 5.-15.9. 2024

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo spojit nevšední událost s výjimečným gurmánským zážitkem? Rádi bychom Vám představili koncept, který Váš firemní večer promění v zážitek, na který se nezapomíná.

Proč Dinner in the Sky?

 • Jedinečnost: Obloha jako strop, město pod nohama a kolegové po Vašem boku. Nabízíme Vám šanci pozvednout Vaši firemní událost na doslova novou vyšší úroveň.

 • Flexibilita: Naše kapacita je přizpůsobena skupinám od 22 do 180 osob, což nám umožňuje pojmout jak menší týmové setkání, tak velké firemní večery.

 • Exkluzivní kulinářský zážitek: Vaši hosté si budou moci vychutnat gurmánský zážitek připravený špičkovými kuchaři, zatímco budou obdivovat panoramatický výhled na město.

Dostupné termíny: Naše nabídka je omezená na termín od 5.9. do 15.9. 2024. Doporučujeme rezervovat si své místo co nejdříve, abyste měli jistotu vybraného data.

Nečekejte, dokud se nebe nezatáhne. Přijměte naši nabídku a udělejte ze svého příštího firemního večera událost, která bude na dlouho v paměti všem, kdo se jí zúčastní.

Let naší plošinou kdekoliv a kdykoliv. To je Dinner in the Sky pro korporace

Hledáte originální způsob, jak využít Vaše firemní prostory pro nezapomenutelný event? Máme pro Vás řešení – přineste nebesa přímo k Vám, ať už jste kdekoli v ČR!

Dinner in the Sky pro korporace:

 • Přizpůsobitelnost: Vaše firemní prostory se stanou centrem dění. Naše mobilní technologie nám umožňuje transformovat jakékoliv místo Vaší firmy v exkluzivní místo pro Dinner in the Sky.
 • Kompletní zázemí: Od cateringu přes techniku až po personál. Vaše událost bude mít vše, co potřebuje pro perfektní průběh.
 • Personalizace: Vaše firma je jedinečná a taková by měla být i Vaše akce. Nabízíme možnost plně personalizovat Váš zážitek podle Vašich potřeb a přání.

Proč Dinner in the Sky pro Vaši firmu?

 • Nezapomenutelný zážitek: Díky jedinečné kombinaci Vašich prostor a našeho konceptu budou Vaši hosté ohromeni na všech úrovních.
 • Branding: Možnost využít Dinner in the Sky jako platformu pro prezentaci Vašeho brandu, produktů nebo služeb přímo ve Vašem domovském prostředí.
 • Flexibilita: Ať už máte malou kancelář nebo rozlehlý areál, naše služby jsou plně škálovatelné a přizpůsobitelné Vašim potřebám.

Odpoutejte se od klasických firemních akcí a zvolte něco, co opravdu zanechá trvalý dojem. Dinner in the Sky pro korporace nabízí unikátní zážitek, který se nese v duchu Vaší firmy.

Mobilní cateringová kuchyň a zázemí.

Představujeme Vám naši mobilní cateringovou kuchyni – dokonalé řešení pro Vaše akce, festivaly, veletrhy či firemní události. Naše kuchyně je stejně vybavená a plnohodnotná jako profesionální stacionární kuchyně, a to s přidanou hodnotou flexibility a mobility.

Co nabízíme:

 • Plně vybavená kuchyně: Naše mobilní kuchyně je vybavena vším potřebným pro přípravu gurmánských pokrmů na profesionální úrovni.

 • Kompletní zázemí: Kromě samotné kuchyně nabízíme i veškeré vybavení – od nádobí, přes stolování až po speciální vybavení pro specifické pokrmy.

 • Stan a zázemí: Abyste nemuseli řešit krytí či zázemí pro Vaše hosty, součástí naší nabídky je i kvalitní stan s veškerým potřebným vybavením.

 • Profesionální personál: Naši zkušení kuchaři a obsluhující personál se postarají o to, aby Vaše akce byla na nejvyšší úrovni.

Proč je Dinner in the Sky nejlepší firemní event?

 • Jedinečný zážitek: Kombinace profesionální gastronomie a adrenalinu z výšek, který nikde jinde nenajdete.

 • Nepřekonatelné výhledy: Vaši hosté budou mít možnost obdivovat město z ptačí perspektivy a užívat si nezapomenutelné panoramatické výhledy.

 • Exkluzivita: Kapacita je limitována, což zaručuje intimitu a exkluzivitu Vašeho eventu.

 • Flexibilita: Můžeme přizpůsobit jídelníček, design a dokonce i lokalitu podle Vašich představ a požadavků.

 • Výjimečná gastronomie: Spolupracujeme s nejlepšími kuchaři a restauracemi, abychom Vám nabídli nezapomenutelný kulinářský zážitek.

 • Teambuilding: Společný adrenalinový zážitek ve výškách posílí vazby mezi Vašimi zaměstnanci a obchodními partnery.

Ukázkové palubní menu

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Jak event (let) probíhá

Bezpečnost především: Naše plošina splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti. Před zahájením zážitku budete řádně připoutáni do pohodlných a bezpečných sedaček.

 Kulinářská hostina: Jakmile jste ve vzduchu, začíná magie. Naši špičkoví kuchaři začnou připravovat a podávat jednotlivé chody přímo před Vámi, takže nejenže ochutnáte neuvěřitelné jídlo, ale také budete svědky umění vaření v akci.

 Neskutečné výhledy: Během gastro zážitku se můžete kochat panoramatickým výhledem na město. Je to zcela jiný pohled než jakýkoli jiný a je ideální pro speciální příležitosti nebo prostě pro to, abyste udělali něco jinak.

 Návrat na zem: Po zážitku plném chutí a dojmů se platforma jemně vrátí zpět na zem.

 

Poptat event

Píší o nás v médiích

Seznam zpárvy

Večeře v oblacích je zpět. Letos se bude podávat koprovka či pribináček

Estate

Hodování v oblacích: Nebeské menu připraví hvězdný Pavel Býček

Foodology

Grandhotel Pupp vylétne na pražské nebe

Prima Fresh

Parádní lokace na pražské náplavce, konkrétně na Dvořákově nábřeží s úžasným výhledem na pražské centrum.

Víno & Styl

DINNER IN THE SKY 2023 vyplouvá. Do oblak míří Koráb, mladý profík z karlovarského Puppu

Lidovky

Jídlo s nejkrásnějším výhledem na Prahu. Najezte se v padesátimetrové výšce.

CityBee

Jak vlastně večeře či oběd v oblacích probíhá? Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla, ke kterým je každý připásán bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje buď tříchodový oběd nebo o jeden chod bohatší večeři. 

Na skok v kuchyni

Jistě si pamatujete, když jsem vám psala o netradičním gastro zážitku v oblacích Dinner in the Sky, který jsem si už několikrát užila a na který dodnes vzpomínám.

Brzda.cz

Dinner in the Sky – neopakovatelný adrenalinový zážitek v centru Prahy

Fotogalerie

Spolupracovali s námi

Marek Raditsch

Marek Raditsch

Šefkuchař Kampa Group

Marek Raditsch je nyní šéfkuchařem dvou podniků sítě Kampa Group – restaurace Kampa park a Hergetova Cihelna. Inspiruje se skandinávskou kuchyní, navstěvoval michelinské podniky ve Švédsku a Norsku. Byl porotcem úspěšné soutěže MasterChef Česko. 
Jeho speciality ochutnalo mnoho světových celebrit – např. norský král Harald a královna Sonja, monacký princ Albert a princezna Caroline, manžele Clintonovy, Mick Jagger, Robbie Williams, Sean Connery, Brad Pitt, Angelina Jolie, Arnold Schwarzeneger nebo Orlando Bloom.
Dalibor Navrátil

Dalibor Navrátil

Gastrostudio JIP

Dalibor Navrátil  je věnci a řády ověšený znalec svého oboru, česká a francouzská kuchyně mu
říkají mistře a při úpravě ryb oněmíte úžasem.
Dalibor vyrůstal v Beskydech a skákal na lyžích po malebných údolích. 

Manuel Lino

Manuel Lino

Gallery 44

Jeden z nejtalentovanějších portugalských kuchařů, který vařil v michelinských restauracích Mugaritz, El Celler a Carne Muscalleda. Virtuóz kulinářského umění. Mladý a ambiciózní Portugalec, o kterém ještě uslyšíme.

Pavel Býček

Pavel Býček

The Eatery

Narodil v Rožnově pod Radhoštěm, kde se také vyučil a maturoval. Hned po škole odjel do Velké Británie, kde pracoval u šéfkuchařů, jako je například Pierre Koffmann. Dva roky pak vařil v londýnské restauraci Galvin At Windows. Jako zástupce šéfkuchaře pracoval také pod vedením Romana Pauluse v restauraci hotelu Alcron, která byla jednou z mála českých restaurací, která opakovaně získala michelinskou hvězdu.

Ondřej koráb

Ondřej koráb

Grandhotel Pupp

Ondřej Koráb patří k nejzkušenějším šéfkuchařům mladé generace, čtyři roky měl na starosti kuchyni hotelu The Grand Mark, poté pracoval rok v michelinské restauraci v Londýně a nyní již tři roky vede kuchyni Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.

Kontakt

Adresa

+420 608 912 989

shop@dinnerinthesky.cz

Praha