Dárkové poukazy: Věnujte zážitek nad oblaky!

Oblékněte své blízké do hvězd s naším unikátním dárkovým poukazem!

Nejlepší dárek je zážitek.

Proč zvolit dárkový poukaz Dinner in the Sky?

 • Nepřekonatelný zážitek: Představte si gurmánskou večeři s výhledem na panorama města pod Vámi. To je zážitek, na který se nezapomíná.
 • Flexibilita: Naše dárkové poukazy nejsou vázané na konkrétní datum, což dává obdarovanému svobodu vybrat si ideální čas pro svou večeři v oblacích.
 • Vše je zahrnuto: Každý dárkový poukaz zahrnuje plný gurmánský zážitek, servis, welcome drink, vinné párování a samozřejmě neopakovatelný výhled.

Jak to funguje?

 • Nakupte dárkový poukaz: Jednoduše si vyberte požadovaný balíček a dokončete nákup online.
 • Obdržíte poukaz elektronicky: Po dokončení nákupu Vám bude dárkový poukaz zaslán na Vámi zadaný email ve formě PDF.
 • Darujte zážitek: Vytiskněte poukaz nebo jej pošlete elektronicky obdarovanému. Ten poté jednoduše rezervuje svůj termín přes naši webovou stránku.

Co je Dinner in the Sky?

Myšlenkou a konceptem Dinner in the Sky je nabídnout nezapomenutelné kulinářské zážitky spolu s exkluzivní atmosférou, úchvatnými výhledy na město a kuchyní od špičkových kuchařů, a to ve výšce až 50 metrů nad zemí.

Tato akce se koná v centru Prahy, kde je stůl s 22 hosty za pomoci jeřábu vyzdvižen do výšky. Ze středu stolu Vám, Vašim nejbližším a přátelům servíruje šéfkuchař se svým týmem jedinečná jídla.

Opravdu nezapomenutelný kulinářský zážitek!

Této akce se účastní špičkoví šéfkuchaři z různých koutů světa, kteří každý rok připravují jen pro tuto příležitost sestavené menu přímo před Vašimi zraky.
Exkluzivní atmosféra, dechberoucí výhled na město, delikátní pokrmy a kuchařská show vytváří nezapomenutelný dojem a vzpomínky pro všechny hosty.

Darujte zážitek, který trvá déle než jen večer.

V Dinner in the Sky věříme, že nejlepší dárky nejsou věci, ale zážitky. Naše dárkové poukazy to dokazují. Zvolte něco výjimečného a darujte pocit létání s prvotřídním jídlem v ruce.

Objednejte svůj dárkový poukaz ještě dnes a překvapte své blízké nezapomenutelným zážitkem!

  Jak event (let) probíhá

  Bezpečnost především: Naše plošina splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti. Před zahájením zážitku budete řádně připoutáni do pohodlných a bezpečných sedaček.

   Kulinářská hostina: Jakmile jste ve vzduchu, začíná magie. Naši špičkoví kuchaři začnou připravovat a podávat jednotlivé chody přímo před Vámi, takže nejenže ochutnáte neuvěřitelné jídlo, ale také budete svědky umění vaření v akci.

   Neskutečné výhledy: Během gastro zážitku se můžete kochat panoramatickým výhledem na město. Je to zcela jiný pohled než jakýkoli jiný a je ideální pro speciální příležitosti nebo prostě pro to, abyste udělali něco jinak.

   Návrat na zem: Po zážitku plném chutí a dojmů se platforma jemně vrátí zpět na zem.

   

  Odemkni VIP nabídky

  Píší o nás v médiích

  Seznam zpárvy

  Večeře v oblacích je zpět. Letos se bude podávat koprovka či pribináček

  Estate

  Hodování v oblacích: Nebeské menu připraví hvězdný Pavel Býček

  Foodology

  Grandhotel Pupp vylétne na pražské nebe

  Prima Fresh

  Parádní lokace na pražské náplavce, konkrétně na Dvořákově nábřeží s úžasným výhledem na pražské centrum.

  Víno & Styl

  DINNER IN THE SKY 2023 vyplouvá. Do oblak míří Koráb, mladý profík z karlovarského Puppu

  Lidovky

  Jídlo s nejkrásnějším výhledem na Prahu. Najezte se v padesátimetrové výšce.

  CityBee

  Jak vlastně večeře či oběd v oblacích probíhá? Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla, ke kterým je každý připásán bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje buď tříchodový oběd nebo o jeden chod bohatší večeři. 

  Na skok v kuchyni

  Jistě si pamatujete, když jsem vám psala o netradičním gastro zážitku v oblacích Dinner in the Sky, který jsem si už několikrát užila a na který dodnes vzpomínám.

  Brzda.cz

  Dinner in the Sky – neopakovatelný adrenalinový zážitek v centru Prahy

  Fotogalerie

  Spolupracovali s námi

  Marek Raditsch

  Marek Raditsch

  Šefkuchař Kampa Group

  Marek Raditsch je nyní šéfkuchařem dvou podniků sítě Kampa Group – restaurace Kampa park a Hergetova Cihelna. Inspiruje se skandinávskou kuchyní, navstěvoval michelinské podniky ve Švédsku a Norsku. Byl porotcem úspěšné soutěže MasterChef Česko. 
  Jeho speciality ochutnalo mnoho světových celebrit – např. norský král Harald a královna Sonja, monacký princ Albert a princezna Caroline, manžele Clintonovy, Mick Jagger, Robbie Williams, Sean Connery, Brad Pitt, Angelina Jolie, Arnold Schwarzeneger nebo Orlando Bloom.
  Dalibor Navrátil

  Dalibor Navrátil

  Gastrostudio JIP

  Dalibor Navrátil  je věnci a řády ověšený znalec svého oboru, česká a francouzská kuchyně mu
  říkají mistře a při úpravě ryb oněmíte úžasem.
  Dalibor vyrůstal v Beskydech a skákal na lyžích po malebných údolích. 

  Manuel Lino

  Manuel Lino

  Gallery 44

  Jeden z nejtalentovanějších portugalských kuchařů, který vařil v michelinských restauracích Mugaritz, El Celler a Carne Muscalleda. Virtuóz kulinářského umění. Mladý a ambiciózní Portugalec, o kterém ještě uslyšíme.

  Pavel Býček

  Pavel Býček

  The Eatery

  Narodil v Rožnově pod Radhoštěm, kde se také vyučil a maturoval. Hned po škole odjel do Velké Británie, kde pracoval u šéfkuchařů, jako je například Pierre Koffmann. Dva roky pak vařil v londýnské restauraci Galvin At Windows. Jako zástupce šéfkuchaře pracoval také pod vedením Romana Pauluse v restauraci hotelu Alcron, která byla jednou z mála českých restaurací, která opakovaně získala michelinskou hvězdu.

  Ondřej koráb

  Ondřej koráb

  Grandhotel Pupp

  Ondřej Koráb patří k nejzkušenějším šéfkuchařům mladé generace, čtyři roky měl na starosti kuchyni hotelu The Grand Mark, poté pracoval rok v michelinské restauraci v Londýně a nyní již tři roky vede kuchyni Grandhotelu Pupp v Karlových Varech.

  Kontakt

  Adresa

  +420 608 912 989

  shop@dinnerinthesky.cz

  Praha